MERCEDES BENZ C 220 CDI /

0 LEK

Shitet nga: AUTO TIKU 24 Dhj 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

MERCEDES BENZ C 220 CDI / AVANGARD / VITI 2007 / KAMBJO AUTOMAT/ FULL OPSION/ PER ME SHUM INFO NA NDIQNI NE ///FACEBOOK 🇩🇪🇩🇪🇩🇪AUTO TIKU //// MAKIAN VETEM NGA GJERMANIA// 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
AUTO TIKU
0693555566
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione