C CLASS 220 CDI 2008 AUTOMATIK FULL OPSION

6 500 EUR

Shitet nga: benz 10 Maj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
SHITET: C CLASS 220 CDI 2008 FULL OPSION
-CMIMI: 6.500€
-TEL: 0688176167
-200.000 KILOMETRA
-KAMBIO AUTOMATIKE
-XHAMAT E ZINJ
-NAVI I MADH HAPET KOMPLET
-SALLON LEKURE I ZI
-ME LIBER SHERBIMESH
-NGJYRA GRI
-GOMAT AKULL TE REJA
-DISQE ALUMINI ORIGJINALE
-PASQYRA ELEKTRIKE
-KOMANDA NE TIMON
-ME DOGAN TE PAGUAR
-E TARGUAR ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
-KONDICIONER/KLIMA
-TAPICERIA SHUM E PASTER
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-PILOT AUTOMATIK
-TIMONI ME NGRITJE+ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
-4 XHAMAT ELEKTRIK
-AIRBAG(SRS)
-ESP
-BLUETOOTH/AUX/SD CARD
-E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
-CDO SHERBIM I BERE NE KOHE/MAKIN FAMILJARE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione