C class 220 AMG-Pack (fabrike) panorame

9 500 EUR

Shitet nga: marius sinani 15 Maj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
FULL OPSION
automat 220 naft me DPF euro 5
Gri silver
Blere tek EM AUTO
250.000 km me garanci benci
Fener xeno/ bixenon llampa osram, me larje.
te gjata led frexha stopa led
Disqe origjinale AMG mbrapa te gjere me goma te reja altenzo sport
Pasqyra me palosje,perthyrje ,me tharje dhe antiverbuse.
Sensor shiu, sensor drite, sensore gome, sensore parkimi,xhama te zinj origjinal.
Sallon 100% lekure me sendilje ngrohje,fryrje cfryrje dinamike ,me berdura anesore te vecanta me qepje,rimeso druri avangarde.
Tavani i zi ,Panorame
Drita ambjenti , memorie . Klima bizonale.
marshe F1, sport. Easy entry/exit,Navigator, bluetooth, voice controll,tapiceri AMG fabrike ,ftohje pijesh etj etj
9500euro
whatsapp 0693717142
marius sinani
0693717142
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione