BENZ C220 CDI,AUTOMAT,2005,FACELIFT,4699 EURO

4 699 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BULEVARDI_AUTO_PLATZ Dje 23:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BULEVARDI_AUTO_PLATZ
FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3800 EURO 3 800 EUR
AUDI S4 3.0 TFSI 400PS,2010,AUTOMAT,FULL 17.999 EURO 17 999 EUR
C180 KOMPRESOR,1.8 BENZIN,2005,MANUAL,3799 EURO 3 799 EUR
VW GOLF V PLUS,1.4 BENZINE(i thjeshte),2005,4200 EURO 4 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
MERCEDES-BENZ C220 CDI,2.2 NAFTE,AUTOMAT,
VITI 09/2004 MODEL 2005,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,RADIO-CD,DRITA AUTO,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIK,ARMREST,KOMPIUTER BORDI,SINJALE TEK PASQYRAT ETJ
E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA,2 CELESA
213.000 KM LIBER SHERBIMI DHE T.U.V
GJENDJE PERFEKTE CMIMI:4699 EURO
INF:0684161077
Na ndiqni ne facebook instagram BULEVARDI_AUTO
BULEVARDI_AUTO_PLATZ
SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë
0684161077
https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks
BULEVARDI_AUTO_PLATZ
  Online
0684161077
Leaflet
BULEVARDI_AUTO_PLATZ
FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3800 EURO 3 800 EUR
BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.499 EURO 10 499 EUR
VW TIGUAN,2.0 NAFTE,AUTOMAT,2009,FULL,9499 EURO 9 499 EUR
A200 CDI,2013,AUTOMAT,PACKET AMG,16.499 EURO 16 499 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione