✅ AUTO-SHEHU ✅ Pjese Kembimi▪︎Mercedes & Volkswagen 05/12

200 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
0699508416
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

▪Mercedes Benz▪ Evo 280 dhe 220 viti 2009
▪Mercedes Benz ▪E Class 320 220 200 vitet 2004 deri 2008
▪Mercedes Benz ▪C Class 220 dhe 200 Vitet 2007 deri 2011
▪Volksvagen passat golf 1.9 dhe 2.0 vitet 2006 deri 2008

● Dhe shum pjese te tjera per ▪Audi ▪Mini Couper etj ...

Kontakotini.ne nr e telit

Tel▪0699508416
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
0699508416
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione