Published: Korr 15 2018 08:56

Okazion!!!Shitet Mercedes Benz C220 cdi Viti 2007

EUR

Published: Korr 15 08:56
Views: 34
Shitet Mercedes C220 -Automatik -Viti 2007 -Komanda Ne Timon -Sendilje Me Ngrohje -Klima Bizonale -Sensor parkimi Origjinal - 2 Celesa Me Thithje me Inox -Sistem Audio -Kasetofon Origjinal Me Radio+Disk+Navi -Sendilje Cope -Sensor Dritash -Dritat xeno -Xhama Elektrik -Disqe Alumini Origjinale 15 inch -Goma Te Reja 100% Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike gjithashtu ka liber sherbimesh nga Gjermania.Me dokumenta te paguara dhe me targa shqipetare...Makina shitet per arsye mosperdorimi...Keni te drejten ta kontrrolloni ne cdo lloj servisi!
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
34
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0685580815

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information