Publikuar: Jan 13 2023 07:14

Mercedes Benz c220

EUR

Publikuar: Jan 13 07:14
Shikime: 155
Mercedes Benz c klass 220
Viti 2006
Kambio automat
Gjendje perfekte te gjitha sherbimet e sapo kryera
Sport edition
Goma 95%
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Sensor shiu
Ekran navigator
Fener intelegjent me lupa etj
Cmimi i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
155
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355694443094

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione