Publikuar: Shk 20 2017 11:08

Mercedes-Benz C220

EUR

Publikuar: Shk 20 11:08
Shikime: 13
Shitet Mercedez-Benz C 220 Vitprodhimi 2005..Ngjyra e jashtme Blu e erret me nuanca
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe vetem 1 muaj e perdorur ne Shqiperi..Makina ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje perfekte..
Goma te reja disqe alumini sportiv..Motorr 2.2 naft Evo
Cmimi 5600€ i diskutueshem...
Na kontaktoni ne nr e cel ose ne whatsapp 0665265729
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0665265729

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione