Publikuar: Qer 23 2022 12:07

Mercedez-Benz (W202) C220 CDI

EUR

Publikuar: Qer 23 12:07
Shikime: 2529
Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Estetikisht eshte ne gjendje perfekte si brenda dhe jashte. Mund te kontrollohet ne cdo servis qe deshironi. Vaj filtra te sapo nderruara, letrat deri ne vitin 2023.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2529
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694819805-0695201017

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione