Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 16 2022 10:49

S H I T U R

Publikuar: Dhj 16 10:49
Shikime: 186
Shitet Mercedes Benz C220CDI I Sapo ardhur Me Dogane te paguar!Viti Mars 2008-210 Mije Km Origjinale!(Liber sherbimi)Garanci per Km!Makina disponon Navigator Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri lekure shum e paster Drita me vete pozicionim sipas terrenit Pasqyra me palosje elektrike clima bi zona edhe per pasegjeret mbrapa Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie Disqe alumini origjinal me 4 Goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
186
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698252222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione