Publikuar: Gush 03 2022 07:28

MERCEDEZ BENZ SPRINTER MODEL 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

EUR

Publikuar: Gush 03 07:28
Shikime: 104
✅SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER MODELI 311 DOPIO GABINE ME KARROCERI 280×210
✅MOTORR 220 CDI NE GJENDIE PERFEKTE
✅KAMIO MANUALE
✅LETRA TE PAGUARA
✅VAJI FILTRA SHERBIME SAPO TE BERA PARA 1 MUAJI VAJ BENZI PER 15 MIJ KM
✅SHERBIME TE GJITHA TE BERA MAKINA ESHTE SHUME E PASTER SI NGA ANA MOTORRIKE TAPICERI DHE SHASI
✅GOMAT E REJA
✅MAKIN PERSONALE E ARDH NGA GJERMANIA.
✅CMIMI 11500€ PAK I DISKUTUSHEM NGA AFER.
✴CEL 0692373678
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
104
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692373678

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione