Publikuar: Nën 03 2022 02:58

Shitet benz c220 naft viti 2000

EUR

Publikuar: Nën 03 02:58
Shikime: 88
Shitet benz c220 naft e vitit 2000. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe estetike. Cdo sherbim i ber e mbajtur mire nuk ka nevoj per sherbime. Makina vetem shitet nuk nderrohet dhe cmimi duskutohet vetem pasi te shihet nga afer
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
88
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355683779888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione