Publikuar: Shk 04 2017 03:03

Mercedes C220 cdi

EUR

Publikuar: Shk 04 03:03
Shikime: 12
Mercedez Benz 220 cdi. Modeli elegance. Manual. Ngjyra blu e erret. Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera , bateia eshte e re, gomat jan te reja disqe alumini 16 Yll . Siguracion kualidim deri me 17.7.2017 . Zgara dhe shiritar e dyerve jan inoksi. Eshte shum e paster si brenda dhe jasht. E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mos perdorimi. Ka 2 celsha . Cmimi i diskutushem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696924307

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione