Publikuar: Maj 15 2022 01:14

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006

EUR

Publikuar: Maj 15 01:14
Shikime: 21
OKAZION MERCEDES-BENZ C-KLAS W203 VITI FUNDI 2006 MOTORR 220 NAFTE AUTOMAT, SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA…210 MIJ KM ORIGJINALE…MAKINA DISPONON KOMANDA NE TIMON, PASQYRA ELEKTRIKE + ME PALOSJE, XHAMA ELEKTRIK, KLIMA, NAVI TE MADH, BLUETOOTH, RADIO/CD PLAYER, AUX, USB, ABS, ESP, SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, LIMITATOR SHPEJTESIE, ETJ…MAKINA ESHT SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT DHE NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE, XHENERIKE, PO ASHTU DHE VIZUALE…TE GJITHA SHERBIMET E BERA, NUK KA NEVOJ PER ASGJE…CMIMI 5000 €URO SHUM PAK I DISKUTUESHEM…
☎️☎️TEL 0697321784 (WHATSAPP)☎️☎️
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
21
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697321784

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione