Publikuar: Qer 04 2023 10:20

Shitet Mercedes Benz W 204

Publikuar: Qer 04 10:20
Shikime: 6
➡️ Makina eshte me look AMG
➡️ Ka 162.000 KM origjinale me liber sherbimi Gjerman
➡️ Makina ka dy celesa origjinal
➡️ Sensore para dhe pas
➡️ Navi i madh
➡️ Sedilet me ngrohje
➡️ Sedilet e pasme me palosje
➡️ Pasqyrat me palosje dhe tip i ri
➡️ Gomat te reja nr 17
➡️ Tako rimorkimi
➡️ Kamera prapa
➡️ Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim dhe vaji i eshte marre ne Gjermani
➡️ Letrat jane prere ne mars dhe jane per nje vit

➡️ Targa Shqiptare
➡️ Viti 2007
➡️ Karburanti nafte
➡️ Kamjo automatike
➡️ Motori C 220
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione