Publikuar: Maj 12 2023 10:06

**W204 Full 2010**Mercedes Benz C Class C220 Cdi

EUR

Publikuar: Maj 12 10:06
Shikime: 11
Mercedes Benz C class Avantgarde
C220 Cdi
Viti 2010
Kambio Automatike
Motorr me koncum shume te ulet BlueEfficinecy
196.000 km , ne gjendje perfekte
Full Opsion
Sensore Parkimi
Ngrohje sediljesh
Baxha Xhami
Pasqyra Dallandyshe me Palosje Elektrike
Tapiceri Avantgarde gjys lekure dhe rrobe
Ganxhe Rimorkio
Ngjyra e makines version Gri miu super super e paster , e pa lyer , pa gervishtje
Disqe R 17 Sport Paket me goma te reja
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar
Cmimi 7400 Euro i Diksutueshem nga afer
Shume e mbajtur si makin , zero nderhyrje ne Shqiperi , mund ta kontrolloni kur te doni
Gjendje Fabrike
Gati per targa
Telefon 0685017692
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685017692

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione