Publikuar: Shk 28 2023 08:47

Okazion C220 2009 Full Options

EUR

EUR
Publikuar: Shk 28 08:47
Shikime: 24
Mercedes Benz C220 CDI viti 12.2008, kambio automatike. Ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe. Liber servisi me kilometra origjinale jo te ulura sic bejne tregtaret. Vaj filtra motorri dhe kamje, ferrota, gomina dhe bateria e sapo vene me dy vite garanci.
Taksa dhe siguracion deri ne shtator 2023 , kolaudim 2024.
-Kambio Automatike
-Avantgarde full options
-Sendilje gjys lekure gjys cope me ngrohje,
-Navigator i madh,
-Pasqyra bisht dallendyshe
-Timon amg style,
-Sensor parkimi origjinal para mbrapa,
-Baxho xhami,
-Stopa Led te 2012 (origjinale),
-Me larje feneresh
-Fener me lupa me xenon origjinale te makines,
-Drita inteligjente.
-Xhama te zinj me nuanc gold dhe perde origjinale.
-Disqe origjinale Mercedes Benz R17 me goma te reja.
-Cmimi 5800 euro
Makina ndodhet ne Peshkopi.
Per me shume kontaktoni ne numrin e tel ose shkruani ne whatsapp nese nuk pergjigjem: 0698816077

Tagg: mercedes benz c200 c220 c250 c300 c 204 w204 e class a class b class c class ml gl bmw 320 325 328 330 335 520 525 528 530 535 seria 1 2 3 4 5 audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 volkswagen golf 5 golf 6 golf 7 polo tiguan touran golf plus passat nissan mazda benzine nafte ekonomike ford fiat punto evo bravo peugeot tag : Audi, bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi caddy maxi pikap pick up sharan sharon mercedes benz volksvagen volkswagen vw cady cady maxi 2011 e class b class c class 200 220 250 300 320 350 portobagazh tiguan.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, , CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC MERCEDES 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 bmw.citroen.perugeot ,mercedes, golf. passat. polo. opel.corsa. vectra. omega.astra.calibra. banesa. troje. usb.pc. tv.kafshe.q audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi Tfsi bmw citroen peugeot mercedes mundesi ndrrimi mundesi ndrimi ndrohet makina furnizimi pune mall mallra golf.passat.polo.opel .corsa. vectra. omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 23HEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CARANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE NISSAN TERRANO RENO CLIO SKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
24
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698816077

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione