Publikuar: Nën 14 2021 04:36

Mercedes Benz w203 c220 Cdi 2002 avantgarde

EUR

Publikuar: Nën 14 04:36
Shikime: 5
Shes w203 automat avantgarde kambio automat look 2006 sallon rrobe baxha sediljet me ngrohje navi origjinal xhama te zinj me leje. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe kambio, me te gjitha sherbimet e bera ne kohe, nderrim ferrota tamburo, nderrim filometri, vaj filtra, kolektor thithje kolektor shkarko pastrim kataliti. Disqe 17 sport edition
Makin e ber dhe e mbajtur per qef.
Mundesi nderrimi me e clas 211 ose golf 5
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694648561

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione