Publikuar: Gush 25 2023 08:02

Mercedes-Benz c220 Amg Line

EUR

Publikuar: Gush 25 08:02
Shikime: 12
Shitet Mercedes-Benz c220 Amg Line i 2012 ne super gjendje . Te sapo vendosura goma Continental te reja dhe Tambure ferrota Brembo (1000€)
Vaj Filtra para 100 km.
Makina esht ne super gjendje pa asnji mangesi .
Posedon panoram
Memory set
Fener inteligjent mbas terrenit .
Xhama te Zi para mbrapa te pagujt .
Targ te zgjedhur 005
Inokset te veshura ne te zez .
Drejt kontrolli ku te doni

Tel : +355 68 439 4700
+355 67 478 6313
Ose whatsapp: 004915204190649
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355674786313

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione