Publikuar: Qer 07 2023 11:19

Mercedes Benz C220-2011 (Cmimi i diskutueshem)

EUR

Publikuar: Qer 07 11:19
Shikime: 122
-Mercedes Benz
-C Class 220 CDI Bluefficency-2011
-Avantgarde
-Nafte
-Automat
-Viti 2011
-Dokumenta te Paguara
-Sherbime te kryera Gjendje shume e mire
-Goma te Reja
-Sallon Lekure/Rrobe shume e paster
-Komanda ne timon
-Klima 2 Zona
-Navigator
-Xhama Te Zi origjinal
-Muzika HARMAN KARDON
-Cruiser controll
-Sensor Inteligjence
-Drita Automatike
-Kompjuter ne Bord
Kit Faze te sapo bere
-- Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
-Cmimi 6900 Euro i diskutueshem kur te shikohet nga afer

-Cel 0684252727
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
122
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione