Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 01 2023 01:35

2013 - Mercedes-Benz C220 CDI

EUR

Publikuar: Qer 01 01:35
Shikime: 7
◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2013 - Mercedes-Benz C220 CDI
✅Motorri: 2.2 CDI (170 Hp/125 Kw)
✅Viti: 2013
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike 7G
✅Kilometra: 236.000 KM
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
📂Opsione Shtese:
◾️AMG Line - Avantgarde
◾️Baxhi Xhami
◾️Easy Entry/Exit
◾️Sallon Lekure Gjendje Perfekte
◾️Memory Package (Sendilja, Timoni, Pasqyrat)
◾️Sendiljet Elektrike + Memorie te Dyert Para
◾️Sendiljet me Ngrohje + Fryrje-Cfryrje Para
◾️Timon me Pozicionues Elektrik
◾️ECO (Start Stop Automatik)
◾️Ekran i Madh
◾️Kamera Parkimi
◾️Sensor Parkimi
◾️Kompjuter Bordi
◾️Komanda ne Timon
◾️Cruise Control
◾️Limitor Shpejtesie
◾️Bluetooth
◾️Radio CD + AUX
◾️Fener Bikseno + LED
◾️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED
◾️Klima me 2 Zona
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️ABS - ESP
◾️Edhe Shume Opsione Tjera...
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi: 12.500€
📞Tel: 069 93 11111 / 069 563 5555
📲@autohafuzi
📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
Përshkrimi i linkut

Auto Hafuzi

Auto Hafuzi  sjell në Shqipëri makina në shitje të importuara nga vendet e Europës dhe jo vetëm, duke ofruar cmime okazion dhe cilësi superiore. Prej vitesh importojmë dhe sjellim për tregun makina nga Gjermania, Italia, Zvicra, Belgjika, etj. 

Tek Auto Hafuzi do të gjeni makina në shitje të përdorura, makina me kilometra origjinale, makina me doganë të paguar, në gjendje të shkëlqyer dhe të gatshme për t’u kontrolluar nga ju.

Ju zgjidhni nëse doni të blini makinë me kambio manuale, makina sportive, makina për rrugë të gjata apo për qytet, me benzinë, gaz benzinë apo naftë, të ngjyrave, madhësive dhe modeleve të ndryshme, me cmime ekonomike, me forca motorrike të ndryshme, me lista opsionesh të variueshme, etj. 

Pranë nesh mund të gjeni markat më të njohura dhe më cilësore në treg, si

• Audi: Audi A4, Audi A6, Audi A3, Audi A7 etj
• Mercedes Benz: E200 CDI, E250 CDI 4 MATIC, A180 CDI, C220 CDI, C200 CDI, E270, C180, B200 CDI, ML300 CDI etj
• VW: Passat, Tiguan, Golf Plus, Touran, etj
• Hyundai: Tucson, Sonata, Avante, etj.
• Opel: Astra, Mariva, etj
• BMW: X5, X6, 320d, 740d, X3, 640D Gran Coupe,  etj
• Fiat, Toyota, Honda, Skoda, Jaguar, Mini Cooper, Porsche, KIA, Range Rover e shumë e shumë të tjera. 

Makinat janë të pajisura dhe me një listë opsionesh si: sedilje me ngrohje, komanda në timon, sallon lëkure, sensor dritash, sensor parkimi, sensor shiu, baxho xhami, ekran i madh, pasqyra me ngrohje, limitator shpejtësie etj., që mund t’i gjeni në kanalet tona promovuese. Ne ju shërbejmë me profesionalizëm dhe korrektësi. Bëni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Auto Hafuzi!

Për më shumë informacione lidhur me makinat tona mund të na vizitoni: 
• Në faqen tonë në Instagram: https://instagram.com/autohafuzi?igshid=vtbss31pg24p , 
• Në Facebook: Auto Hafuzi
• Në numrin tonë të telefonit: 355699311111
• Në sallonin tonë në mbikalimin e Fushë Krujës
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto Hafuzi  sjell në Shqipëri makina në shitje të importuara nga vendet e Europës dhe jo vetëm, duke ofruar cmime okazion dhe cilësi superiore. Prej vitesh importojmë dhe sjellim për tregun makina nga Gjermania, Italia, Zvicra, Belgjika, etj. 

Tek Auto Hafuzi do të gjeni makina në shitje të përdorura, makina me kilometra origjinale, makina me doganë të paguar, në gjendje të shkëlqyer dhe të gatshme për t’u kontrolluar nga ju.

Ju zgjidhni nëse doni të blini makinë me kambio manuale, makina sportive, makina për rrugë të gjata apo për qytet, me benzinë, gaz benzinë apo naftë, të ngjyrave, madhësive dhe modeleve të ndryshme, me cmime ekonomike, me forca motorrike të ndryshme, me lista opsionesh të variueshme, etj. 

Pranë nesh mund të gjeni markat më të njohura dhe më cilësore në treg, si

• Audi: Audi A4, Audi A6, Audi A3, Audi A7 etj
• Mercedes Benz: E200 CDI, E250 CDI 4 MATIC, A180 CDI, C220 CDI, C200 CDI, E270, C180, B200 CDI, ML300 CDI etj
• VW: Passat, Tiguan, Golf Plus, Touran, etj
• Hyundai: Tucson, Sonata, Avante, etj.
• Opel: Astra, Mariva, etj
• BMW: X5, X6, 320d, 740d, X3, 640D Gran Coupe,  etj
• Fiat, Toyota, Honda, Skoda, Jaguar, Mini Cooper, Porsche, KIA, Range Rover e shumë e shumë të tjera. 

Makinat janë të pajisura dhe me një listë opsionesh si: sedilje me ngrohje, komanda në timon, sallon lëkure, sensor dritash, sensor parkimi, sensor shiu, baxho xhami, ekran i madh, pasqyra me ngrohje, limitator shpejtësie etj., që mund t’i gjeni në kanalet tona promovuese. Ne ju shërbejmë me profesionalizëm dhe korrektësi. Bëni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Auto Hafuzi!

Për më shumë informacione lidhur me makinat tona mund të na vizitoni: 
• Në faqen tonë në Instagram: https://instagram.com/autohafuzi?igshid=vtbss31pg24p , 
• Në Facebook: Auto Hafuzi
• Në numrin tonë të telefonit: 355699311111
• Në sallonin tonë në mbikalimin e Fushë Krujës
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355699311111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione