Publikuar: Mar 30 2023 02:25

Mercedes Benz C class 220, viti 2007, look AMG fabrike

EUR

Publikuar: Mar 30 02:25
Shikime: 7
Shitet C 220 CDI
Makina ka look AMG origjinal fabrike, motorr 220 nafte viti prodhimit 2007 me 196 mije km, sedilje lekure dhe me ngrohje, baxho xhami, sensor parkimi, xhama te zi me leje, marsha ne timon F1, disqe AMG me goma 90% te reja.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte dhe me servis te bere, taksa dhe siguracion te paguar.
Makina ndodhet ne Shkoder
0693900490
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione