Publikuar: Pri 02 2023 04:50

Mercedes Benz C220 AMG

EUR

Publikuar: Pri 02 04:50
Shikime: 16
shes Mercedes benz C220
Viti prodhimit 2008
AMG lines fabrike
255 mij km
Full panoram
Audio system Harman Kardom
Marsha ne timon + C-S-M 3 opsione
Full led dritat perpara
Sensor parkimi para dhe pas fabrike
Full sistem alarmi
Sendilie me ngrohje dhe elektrike
Sallon lekure shum tr paster
Te gjitha sherbimet e kryera si vaj filtra ferota takaqe gomina krah alumini reth 1 muaj me par
Gomat jan reth 80%
Letra per 1 vit
Makina eshte e mbajtur per merak si jasht dhe brenda
Nuk ka asnje gervishtje
CMIMI 8700 euro pak i diskutushem
Per cdo pyetje kontaktoni 0682046615
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682046615

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione