Publikuar: Shk 13 2023 09:45

Mercedez Benz C class 220

LEK

Publikuar: Shk 13 09:45
Shikime: 2
Shitet makina Mercedes Benz C class 220 CDI i viti 1998, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Me dokumenta te paguara deri ne Maj te viti 2023 dhe kolaudim deri ne Maj 2024. Per detaje me te hollesishme na kontaktoni ne nr e tel: 069 896 6538
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685540203
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione