Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 23 2022 10:20

U SHIT Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE

Publikuar: Shk 23 10:20
Shikime: 1
Sapo erdhi nga Gjermania
Mercedes-Benz C 220 CDI
Avantgarde
Viti 2008
204.000 km
2 celsa
EURO 4
Kambio Automatike
Disqe Alumini 16'
Ganxhe rimorkimi
Baxha
Klima
Radio CD Navi GPS DVD AUX BT Tel MMC
Sedilje me ngrohje & fryrje
Sensore parkimi
Feneret BI-XENON
Pasqyra elektrike me palosje
Gjendje Perfekte
Me tvsh te paguar
Cel 069 75 21 979
Përshkrimi i linkut

Auto Kanani

MAKINA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA !! 
TRANSPORT MAKINASH NGA GJERMANIA !! 
MARRIM POROSI PER MAKINA KAMIONA MJETE PUNE DHE PJESE KEMBIMI TE REJA NGA GJERMANIA !! 
PER MAKINAT NE SHQIPERI KONTAKTO NE NR 0697521979 
PER TE POROSITUR DHE TRANSPORTUAR NGA GJERMANIA KONTAKTO NE WHATSAPP NR 004915256845045 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

MAKINA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA !! 
TRANSPORT MAKINASH NGA GJERMANIA !! 
MARRIM POROSI PER MAKINA KAMIONA MJETE PUNE DHE PJESE KEMBIMI TE REJA NGA GJERMANIA !! 
PER MAKINAT NE SHQIPERI KONTAKTO NE NR 0697521979 
PER TE POROSITUR DHE TRANSPORTUAR NGA GJERMANIA KONTAKTO NE WHATSAPP NR 004915256845045 
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697521979

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione