Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 01 2023 11:38

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

EUR

Publikuar: Tet 01 11:38
Shikime: 40
SHITET MERCEDES BENZ C KLAS VITI 2008 . . KAMIO AUTOMAT . .LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 220 . . .I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TE GJITHA . . 206 455 KM . . CMIMI 6 999 EURO!!! Përshkrimi i linkut

Diamond Auto

- Makina me qera
- Shitje - Blerje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697378222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione