Publikuar: Sht 28 2023 09:30

mercedes benz

EUR

Publikuar: Sht 28 09:30
Shikime: 38
SHITET MERCEDES BENC C 220 MODEL 204 KAMBIE MANUALE VITI 2009 TARGIM I PARE KORIK 2022 MODEL AVANTGARDE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE NGA TE GJITHA ANET E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE MAKINES I JAN BER TE GJITHA SHERBIMET SI DHE VAJ FILTRA DHE BATERIA E RE ME GARANCI MAKINA DISPONON XHAMA TE ZI ME DOKUMENTA PER 5 VITE SENSORE PARKIMI PARA + MBRAPA LLAMPA XENO NAVIGATORE 2 CELSA ME PULT KLM 222000 MOTOR BLUE EFFICIENCY CMIMI 7500€ MUNDESI NDRIMI ME MAKINE ME TE VOGEL PER ME TEPER INFO 0692183971
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
38
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692183971

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione