Publikuar: Mar 10 2023 10:47

Shitet C class 2008

EUR

Publikuar: Mar 10 10:47
Shikime: 257
Shitet benz C class
Motorr 2.0 nafte
Viti 2008 look amg 2012
Ganxh mbrapa
Targa AB
210.000 Km
Pasqyra me palosje
Sensor parkimi para mbrapa
Sedile me ngrohje
Sensor shiu dhe drite
Sedile elektrile
Baxho xhami elektrike
Goma te reja 2021
Letra te prera
Cd,DVD,Aux Bluetooth
Te gjitha sherbimet e bera
Makina eshte shum e paster dhe shum e mbajtur si brenda ashtu dhe jashte.
Shitet per arsye emigrimi
Cmimi:8700€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
257
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699853519

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione