Publikuar: Mar 29 2023 05:28

URGJENTE✅ Kerkojme Puntore ✅ Bojaxhi ,Elektroaut , Lavazhier

EUR

Publikuar: Mar 29 05:28
Shikime: 8386
🔴 Auto Shehu Albania 🔴

🔴🔴 Kerkojme Staf Puntoresh 🔴🔴

1- Bojaxhi dhe Ndimes Bojaxhi ( Page Shum e kenaqshme ) Puna esht me klient shum te mire dhe me kushte shum te mira

2 - Elektroaut ( 50/50 ose me page shum te kenaqshme ) Puna esht e ngrejtur dhe me kushte shum te mira

3- Lavazhier dhe ndimes lavazhier ( Per larje makinash dhe tapicerish 50/50 Ose me rroge shum te kenaqshme ) Puna esht e ngrejtur me klient shum te mire dhe te gjitha kushtet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8386
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695263100

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione