Publikuar: Tet 03 2022 06:32

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

EUR

Publikuar: Tet 03 06:32
Shikime: 346
Shitet Urgjent Mercedes-Benz
W203 Portobagazh Avant-garde 200Evo Nafte Automatik 2004
Makina eshte ne super gjendje me liber servisesh dhe e gatshme per cdo lloj prove.Dritat Xenon Sendilje me Fryrje Sensor Parkimi Limitator Shpejtesie Xhamat e Zinj Ne Leje Per 5 Vjete. .Makina ka 340k km te pangacmuara.Makin familjare dhe pune por qe eshte mbajt per qejf. Ekonomike dhe e Shpejte. Shitet per arsye se dua makine te vogel.
Cmimi 3000€
0683520432
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
346
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683520432

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione