Publikuar: Nën 04 2022 10:09

Shitet Mercedes Benz C200

EUR

Publikuar: Nën 04 10:09
Shikime: 103
🔻OKAZION 🔻
Mercedes Benz C200
Viti i prodhimit : 2008
Km : 260’000 km
Fuqia motorrike : 2.0 Nafte
Opsione : Sensor Parkimi, Sensor Shiu, Sendilje Me Ngrohje, Xhama dhe pasqyra automatika
• Sapo Nderruar Vaj Filtra dhe Vaj Kamio
•Viti i prodhimit : 2008
•Kambio Automatike
•Klimatronic
•Komanda ne Timon
•Xhama te zinj me leje
•Aux ,
•Pasqyra Elektrike
•Drita LED
•Cmimi : 6000 € I diskutueshem
• Kontakt : +355675199370
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
103
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355675199370

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione