Published: Korr 11 2018 01:12

SHITET C CLASS AUTOMAT 200 KOMPRESSOR BENZINE GAZ

EUR

Published: Korr 11 01:12
Views: 38
SHITET MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR KAMBIO AUTOMATIKE. VITI I PRODHIMIT 1998. MAKINA DISPONON 218 MIJE KILOMETRA ORIGJINALE. BENZINE GAZ TEPER EKONOMIKE NE KONSUM. PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE, ABS-SRS. PASQYRA ME PALOSJE DHE KOMANDIM ELEKTRIKE.XHAMAT ELEKTRIKE. XHAMA TE ZINJ, LLAMPAT E FENERIT LED, MBYLLJE QENDRORE ME 2 CELESA ORIGJINALE.. TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHEN E DUHUR.NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE ESTETIKE DHE XHENERIKE. CMIMI 3700 EURO I DISKUTUESHEM . CEL 0697766665
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
38
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697766665

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information