Publikuar: Mar 11 2023 12:40

Shitet C Class 2012

EUR

Publikuar: Mar 11 12:40
Shikime: 902
Viti i prodhimit 2012 (W204)
C200
Nafte
Disqe Alumini
4+1
Sensore parkimi para mbrapa
Airbag
Kompjuter Bordi
Komanda ne timon
Eco
Hold brake
Clima Tronic
290 000 km te vetat
Transmision Automatik 7 marshe
Sedilje me Ngrohje
Radio/CD/MP3/USB/BLUETOOTH
Navigator
Lidhje e telefonit me makinen per kryerjen e telefonatave
Makines i jane kryer te gjitha sherbimet ne menyre te rregullt dhe eshte furnizuar me nafte vetem te Karburant Gazheli
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
902
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693246925
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione