🔴SHITET🔴 C Class 200 Cdi Diesel / Manual 6+1/ Me Dogane

3 400 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📁 SHITET
📁 Mercedes Benz C Class 200 Cdi Diesel , Avangarde
📁 Sapo ardhur nga Belgjika
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti Prodhimit 12/2004
📁 Kamboi Manuale 6+1 ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 200 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 239.000 Km
📁 Konsumi / Kombinim 5.3 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi Cd Dvd Radio etj
📁 Pilot Automat
📁 Celes Inoks
📁 Pasqyret Elektronike
📁 Xhamat Elektronik
📁 Xhamat e pasem te zi
📁 Feneret Auto
📁 Sendiljet Meshin dhe elektronike
📁 Sensor shiu , drite etj
📁 Veshja e kroskotit e gjitha karbon
📁 Ngjyre Blu e mbyllur shum e paster
📁 Ganxhe nga mbrapa
📁 Feneret para me regjister ulje ngritje
📁 Goma 90% te reja
📁 Disce 16 Alumin
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

🔴 Cmimi 3.400 Euro pak i diskutueshem
☎️ 068 52 63 100
📍 Tirane / Kamez / Albania

❌ Nderrime Num Bejme ❌

@auto_shehu_albania
#autoshehualbania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione