Publikuar: Mar 28 2023 02:20

***Okazionnn MB Benz C220 AUTOMAT -07 Super gjendjeee***

EUR

EUR
Publikuar: Mar 28 02:20
Shikime: 3126
Shes Mercedes Benz C class motorr 220 EVO , viti fundi 2006, ka nje konsum shume te ulet ekonomie, Modeli Elegance, kamio automat tip/tronik , ngjyre e vecante Gold , 223.000 km ORIGJINALE , eshte e shpejte dhe komode, Full opsionn!! :disqe 16 origjinale me 4 goma te rejaa, xhama te zinj me certifikat 5 vjecare, Xhami i par ballor esht Kameleon me antirefleks (220€) fener kristal , dritat kthehen me ane te kthesave, sensor parkimi origjinal fabrike, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon shum i mbajtur, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sendilje me palosje, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe te palosshme, komanda ne timon, board kompjuteri, kondicioner clima dual zone, 2 celesa , bllok muzike origjinale super audio, radio, cd. Makina eshte lluksose per modelin e vet , Makina i jane bere te gjitha sherbimet, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 4 ,, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, eshte makine e mbajtur per merak, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dokumenta per nje vit !!! Vetem telefonata seriozeee!!! Cel; 0676003111 pakk i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3126
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676003111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione