Publikuar: Gush 08 2022 07:51

OKAZION. Mercedes-Benz C200 cdi Viti 2007

Publikuar: Gush 08 07:51
Shikime: 508
🔴Mercedes-Benz Avantgarde
🔵Viti i prodhimit 2007
🔴Motorr 200 CDI. Nafte
🔵Euro 4. Origjina 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
🔴Te gjitha sherbimet e sapo kryera
🔵Numri i dyerve 5
🔴Numri vendeve 5
🔵Klima digitale
🔴Navigator + DVD
🔵Pasqyra Elektrike dhe anti-verbim
🔴Komanda ne timon
🔵Kambio automat +-tronic
🔴Xhamat elektrik dhe komandim me pult
🔵Feneret Ksenon
🔴Sedilje Elektrike
🔵Sensor dritash
🔴Sensor shiu
🔵Ngrohje Sediljesh
🔴Disjet 17"
🔵Goma 90%
🔴Xhamat e Zi
🔵ESP
🔴Me Dogane te paguar gati per targim
🔵Cmimi 7000€ i diskutueshem
🔴Mundesi kontrolli tek mekaniku juaj i besuar
🔵Tel 0686025405
Makina. Vetura. Fuoristrada. Mercedes benz. Audi. Wolkswagen. Ford. Bmw. Elektroshtepiake. Paisje. Mobilje. Paisje. Vegla. Goma. Kasetofona. Rulot. Skaf. Motorra. Vegla pune. Pjese. Etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
508
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686025405/0693303386

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione