Publikuar: Jan 06 2018 03:32

C class 200 Cdi automatik full option

EUR

Publikuar: Jan 06 03:32
Shikime: 13
Makina eshte ne gjendje shum te mir fotot folin vet .
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera 📁vaj filtra sapo jan ndrruar 📁 vaji i kamjes i saponderruar 📁 goma 95% te reja 📁 makina eshte kamje automatike tip-tronic 📁ka limitator shpejtesie 📁makina ka sensor parkimi para -mbrapa 📁 ka sensor shiu ne xham 📁 ka sensor drrite ne kofano 📁 ka drrita automatike 📁 ka sendilje elektronike 📁 ka sendiljet me ngrofje 📁 kokat e sendiljeve me palosje 📁 hapje mbyllje te dyerve nga brenda me buton 📁 hapje bagazhi me buton nga brenda makines dhe hapje nga larg te bagazhit me celsin e makines 📁makina ka bateri
Te re 100-ce📁 ka kompresor ajri per gomat 📁 makina ka 218000 km 📁 shum ekonomike 5.1L per 100 km . E kam marr ne gjermani . Cmimi i diskutushem bej dhe ndrrime . Nr 0693443561.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693443561

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione