Shes makinen Mercedes Benz c200 2004

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Taulant 12 Maj 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Skrapar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 200
shes makinen Mercedes Benz c200 I vitit 2004 per arsye mos perdorimi makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike makina I kane dekumentat e paguara derived ne shtator 2021
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione