Mercedez Benz c.class 200 CDI

13 000 EUR

Shitet nga: Artan Seferi 22 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Pukë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Mercedez Benz model 204, c.class 200 cdi. ECO sistem fikje ndezje automatike ne trafik, me 216872 km origjinale, kambjo automatike, pasqyra me palosje dhe kundra rrezeve verbuese. Gjendja e makines eshte prefekte si motorrike dhe xhenerike. Makina ka 3 muaj qe ka ardhur nga Gjermania dhe eshte me te gjitha dokumentet Shqiptare.
Artan Seferi
0692717000


WhatsApp:
0692717000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione