❌U SHIT❌

2 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 27 Maj 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌❌E SHITUR❌❌ 4 500 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 29 800 EUR
❌U SHIT❌ 1 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Mercedes-benz c class 203 200 CDI “Version eleganc”Automat”
✅:KAMBIO:AUTOMATIKE
✅:VITI:FUNDI 2001
✅:ME LETRA TE PAGUARA DERI MAJ 2021
✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini me goma 100%,e paster ne pamje vizuale,tapiceri shum te paster sendile me komand elektrike,cd player original me komand ne timon,limitator shpejtesie xhama elektrik,mbyllje qendrore,abs,esp,airbag,pasqyra elektrike dhe antiverbuese,etj.
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌❌E SHITUR❌❌ 5 300 EUR
❌E SHITUR❌ 2 990 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 2 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione