❌E SHITUR❌

1 EUR

4 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 19 Sht 20:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 4 400 EUR
❌SHITUR❌ 6 900 EUR
U SHIT 2 200 EUR
U SHIT 3 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Mercedes Benz C200 Kompressor (Euro4) Avantgarde me letra te sapo paguara deri ne mars 2021 Impianti i gazit (Lovato)i shenuar dhe ne lejen e qarkullimit 209Mije Km origjinale me liber sherbimi!Viti 2002 Makina disponon Kambio Automatike baxha xhami sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Navigator i madh satelitor Toch Screen me USB Bluetooth AUX Memory Cart clima tronic Pilot automatik (Cruise control) Tapiceri gjysem lekure gjysem ancantara shum e paster xhama antisolar me refleks Blu 4 goma te reja disqe alumini origjinale ABS ESP (sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
U SHIT 3 500 EUR
U SHIT 0 EUR
U SHIT 4 850 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione