❌E SHITUR❌

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania!204.000Km origjinale me liber sherbimi!Viti 2007 Makina disponon Kambio Manuale 6+1 Marshe sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Navigator clima tronic Pilot automatik (Cruise control) Tapiceri gjysem lekure gjysem ancantara shum e paster xhama antisolar me refleks Blu 4 goma te reja disqe alumini origjinale ABS ESP (sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Mundesi financimi edhe me keste mujore
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
U SHIT 3 500 EUR
U SHIT 5 400 EUR
Okazion!Range Rover Sport 3.0 Diesel 2015 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione