C 200 kompresor !AUTOMAT! .BEZIN GAZ.

4 700 EUR

Shitet nga: Edison 16 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SUPER OKAZION ✅Mercedes c200 kompresor Avatgarde.Viti 2006. ✅kamio automat ✅lenda djekse BENZIN GAZ e Shenuar ne leje.✅makina esht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje shebim.✅klima funksionale✅Disje alumini me goma 90%.✅sedilje gjysem lekur gjysem cop.✅cmimi 4700€ diskutueshem. Per me shum infa na kintaktoni.✅0692072942✅Flm.
Edison
 
0692072942
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione