MERCEDES BENZ C 200 NAFTE SUPER

4 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 17:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK  2009 6 700 EUR
Volvo XC60 2.4 nafte 2009 Automatik 10 200 EUR
BMW X3  3.0 Benzinë Automatik PANORAMA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 6 600 EUR
Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK  PANORAMA 🇨🇦🇨🇦🇨🇦 10 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200. NAFTE AVANGARD VITI 20 12 2004 MOTORR EVO NE GJENDIE PERFEKTE. SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 4 GOMA TE REJA . FULL OPSION SENSOR SHIU SERDILE ELEKTRIKE XHAMA ELEKTRIK E SHUM E SHUM OPSIONE TE TJERA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA PER ME SHUM INFO TEL 0693395710 Flm
Auto Ilir & David
  Online
0693395710
Leaflet
Auto Ilir & David
Mercedes Benz E 350 Avantgarde bluetec 10 900 EUR
Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line... 18 800 EUR
Hyundai Tucson 2.0 crdi AUTOMATIK 5 400 EUR
Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!! 2 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione