Mercedes-Benz c 200 Kompressor

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Kanani Dje 18:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Okazion Volkswagen Bora 2.0 benzine gas 0 LEK
Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE 0 LEK
Volkswagen Passat 1.9 TDI Automatik 2 600 EUR
Mercedes-Benz EVO 220 CDI AVANTGARDE 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes-Benz C 200
Kompressor
Sport Edition
Viti 2005
Kambio Automatike
Feneret BI-XENON
Sallon lekure
Behet 100% me gas
Sapoardhur nga Gjermania
Cel 069 75 21 979
Auto Kanani
Shitje makinash
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo Nr 10 Fier Albania Tregoje në hartë
0697521979
Auto Kanani
  Online
0697521979
Leaflet
Mercedes-Benz C 200 CDI AMG LINE 0 LEK
Mercedes-Benz C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE 5 200 EUR
BMW 525d Facelift 0 LEK
🇨🇭 Mazda 2 me nafte 1.4 🇨🇭 0 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione