Publikuar: Korr 15 2018 09:44

Makin mercedes benz

EUR

Publikuar: Korr 15 09:44
Shikime: 26
Shitet makina mercedes benz c202 200 kompresor benzin-gas makina esh ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike garanci per motorrin dhe(imjantin stag) tapiceria shum e paster xhama 4 elektrik pasqyeat elektrike dhe me perthyerje me klima me dy celesa bombula e gazit hom rezerv shitet per arsye mos perdorimi e gateshme per cdo prov fuqia motorrike kw141 nr 0695754156
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695754156

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione