Publikuar: Jan 01 2023 05:59

Mercedes Benz c200

EUR

Publikuar: Jan 01 05:59
Shikime: 188
❎Mercedes Benz w204
❎Viti: 2011
❎Kambio : Manuale
❎Motorr :2.0 Naft ( motorr modeli ri 4l naft per 100km ne autostad)
❎Makina esht me te gjitha sherbimet e kryera motorrike dhe xhenerike
❎E paster brenda dhe jasht
❎ 2 çelsa
❎ Eko fiket ne semafor
❎Makina esht e ardhur nga Belgjika
❎Me letra per 1 vit
❎Km 210 mi me drejt kontrolli
❎Cmimi 6800€ i diskutueshem
❎Me ndrrim ka cmim tjeter
❎Tel : 0675766607
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
188
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0675766607

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione