Publikuar: Dhj 01 2022 09:08

🇩🇪MERCEDES-BENZ C-CLASS 200CDI BLUEEFFICIENCY 🇩🇪

Publikuar: Dhj 01 09:08
Shikime: 11836
🇩🇪MERCEDES-BENZ C200 cdi🇩🇪
-Viti fund 2012
-ECO
-Ngrohese Sendilesh
-Baxho
-Karburanti Naft
-Motorr 200Cdi Blueficens
-Kambio Automat C/S
-Kilometrat 178.000+(origjinale me te drejt kontrrolli tek Mercedes-Benz)
-Sallon mershine e kombinuar me cope te zez shum e paster
-AC KLIMA
-Sensor Parkimi Para/Mbrapa
-ABS,ESP
-Ndriçim ambienti
-Mbështetëse krahu
-Kompjuter në bord
-CD player, AUX
-Xhama elektrike
-Pasqyra anësore elektrike
-Rregullim elektrik i sediljeve
-Sensor drite
-Timon shumëfunksional
-Sensor shiu
-Kontrolli i presionit të gomave
-Timon elektrik
-Ngrohje ndihmëse mbrapa
-Mbyllje qendrore
-Disqe 17
Te gjitha sherbimet e kryera, Ne gjendje shum te mir motorrike, xhenerike dhe vizuale
Cmim i diskutueshem
355693068999
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11836
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355693068999

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione