Publikuar: Dhj 10 2022 12:14

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

EUR

Publikuar: Dhj 10 12:14
Shikime: 66
Shitet Mercedes Benz C200 CDI w204
•Modeli Facelift
•Viti: 09.2011
•Motorri: nafte
•Kambio automatike 7G tip tronic +/-
•Opsion Comfort / Sport
•Sedilje me ngrohje
•Timon 3-sh premium
•Klima dy-zonale
•Xhamat dhe pasqyrat me ngrohje
•Navigator i madh
•Bluetooth
•CD
•Mp3
•Aux
•Video
•Lidhje me telefonin
•Komanda me zë
•Kompjuter bordi
•Timon multifunksional
•Pilot automatik
•Limitator shpejtsie
•Timon AMG
•Eco Start-Stop
•Auto HOLD
•Blue-efficiency
•Sensor para - mrapa
•Sensor Dritash
•Sensor Shiu
•Auto park
•Drita LED
•Isofix
•Tempomat
•dy çelsa
•Konsum teper minimal
•Kompjuter bordi
•Model Gjerman jo import Amerike ose Kanada!!!

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania. Teper ekonomike dhe fiket ne ndalese. Garanci 100% per kilometrat. Serviset te bera te gjitha ne Gjermani. Letra te sapobera bashke me targa. Gjendje 10/10. Nuk ka nevoj per asgje! Cmimi esht i diskutushem pasi te shikohet makina. Shitet per arsye se kam makine tjeter. Eshte perdorur nga familjar dhe shitet nga person fizik jo Tregtar!
+355 68 518 8988
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
66
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355685188988

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione