Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 09:04

MERCEDES C KLASSE 200CDI AUTOMATIK

EUR

Publikuar: Sht 27 09:04
Shikime: 3

MERCEDES C KLASE 200CDI ELEGANCE VITI 2009 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE SENSOR PARKIMI ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME RADIO CD DISQE ALUMINI DOGANE NGA GJERMANIA 210.000 KM TE GARANTUARA
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar German.auto

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Tirane 0694093430
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694093430

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione